promocyjne ceny doładowań

NUMER DOSTęPOWY

Idealne rozwiązanie dla osób bez dostępu do internetu, które pozwala rozmawiać z każdego miejsca na świecie

bez konieczności Włączania komputera!

Numer dostępowy to sposób na korzystanie z telefonii internetowej bez konieczności włączania komputera czy kupowania bramki VoIP.

W ten sposób możesz również dzwonić w przypadku braku dostępu do Internetu, dzwoniąc na numer dostępowy.

Możesz realizować wszystkie połączenie lokalne, międzymiastowe czy zagraniczne po stawkach wg cennika połączeń, więc również za darmo!

Po wybraniu numeru połączysz się z automatem i wybierasz numeru telefonu z którym chcesz się połączyć i po chwili możesz rozmawiać.

Wielu operatorów umożliwia bezpłatne lub tańsze połączenia z wybranym numerem stacjonarnym. Ustaw numer dostępowy i dzwoń zupełnie za darmo!

Numery dostępowe znajdziesz w cenniku połączeń.

bez konieczności kupowania urzadzenia VoIP!

Jak zacząć? Aby uaktywnić usługę należy zdefiniować w komunikatorze jeden lub kilka numerów telefonów z których będziesz łączyć się z numerem dostępowym.

Numer podany w profilu jest identyfikacją Twojego konta VoIP przez operatora, dlatego nie musisz się logować przed wybraniem numeru.

Numer dostepowy możesz wybrać wraz z wpisanym numer tzn. numer dostępowy + pauza + numer na których chcesz zadzwonić i na końcu #
np. "0048223983476p0048221234567#".

Aby uzyskać pauze w telefonach Nokia, należy trzykrotnie wcisnąć przycisk "*", a w telefonach Samsung i SonyEricsson przytrzymać "*"

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy zobacz najczęściej zadawane pytania w zakładce "Warto wiedzieć"

warto wiedzieć

 • Jak działa usługa numer dostępowy?
  Usługa umożliwia korzystanie z Twojego konta VoIP wszędzie tam gdzie nie masz dostępu do Internetu. Wybierając numer dostępowy łączysz się z operatorem i podajesz numer z którym chcesz się połaczyć. Operator zestawia połączenie i po chwili możesz rozmawiać. Koszt połączenia jest taki sam jakbyś wykonywał połączenie z komunikatora czy bramki VoIP.
 • Czy za granicą mogę korzystać z usługi?
  Tak, jeśli jesteś za granicą możesz również korzystać z usługi. Warto wtedy korzystać z lokalnego operatora stacjonarnego lub komórkowego i wybrać numer dostępowy dostępny w dany kraju. Koszt połączenia z numerem lokalnym w danym kraju i koszt połączenia jest zawsze wg cennika operatora na telefony stacjonarne.
 • Jaka jest opłata za połączenie z usługą?
  Numer dostępowy jest zawsze numerem lokalnym w danym kraju i koszt połączenia jest zawsze wg cennika polskiego operatora na telefony stacjonarne. Warto skorzystać z oferty operatorów w celu obniżenia opłaty za połączenie. Wielu operatorów umożliwia bezpłatne lub tańsze połączenia z wybranym numerem. Ustaw wtedy numer dostępowy i dzwoń zupełnie za darmo.
 • Mam więcej kont z którego będzie połączenie?
  Jeśli posiadasz więcej kont VoIP, połaczenie będzie zawsze realizowane z konta w którym wpisałeś ostatnio swój numer telefonu. Jeśli chcesz zmień konto VoIP, wpisz ponownie swój numer w nowym koncie VoIP i wtedy nowe konto będzie aktywne do rozmów z numerem dostępowym.
 • Jak włączyć usługę numer dostępowy?
  Aby uaktywnić usługę należy zdefiniować w komunikatorze jeden lub kilka numerów telefonów z których będziesz łączyć się z numerem dostępowym. W tym celu w komunikatorze wybierz z menu Plik i następnie Mój profil i wpisz własny numer w formacie międzynarodowym z +48. Od tej chwili usługa numeru dostępowego jest aktywna. Numery dostępowe dla każdego operatora znajdziesz w cenniku - dostęp wdzwaniany.
 • Czy są numery dostępowe w innych krajach?
  Tak, z usługi możesz korzystać również będąc za granicą. Szczegółowe informacje na temat numerów dostępowych w innych krajach znajdziesz na stronie operatora.
 • Jakie są ceny połączeń poprzez usługę?
  Ceny połączeń są zawsze takie same, niezależnie czy dzwonisz przez numer dostępowy czy komunikator lub bramke VoIP. Numer dostępowy jest polskim numerem lokalnym i warto skorzystać z oferty operatorów w celu obniżenia opłaty za połączenie. Wielu operatorów umożliwia bezpłatne lub tańsze połączenia z wybranym numerem stacjonarnym. Ustaw wtedy numer dostępowy i dzwoń zupełnie za darmo!
 • Czy z każdego numeru mogę dzwonić?
  Tak, na numer dostępowy możesz dzwonić z każdego operatora stacjonarnego, komórkowego jak również innego operatora VoIP. Wystarczy ustawić swój własny numer z którego będziesz dzwonić w Moim profilu w komunikatorze. Usługa numer dostępowy może odbiegać jakością połączenia od innych możliwości dzwonienia, ponieważ połączenie realizowane jest z innej sieci (twojego operatora), a nie bezpośrednio od operatora VoIP.